Hepsini Doğra Oyunu

Hepsini Doğra Oyunu

Bu oyunda önünüzdeki engelleri kesmeniz gerekiyor! Bıçağınızı çevirmek ve yolunuzdaki çeşitli engelleri düzgün bir şekilde eşit yarıya bölmek için dokunun! Bu en sulu yoldur ve dilim ustası olun!
Süper keskin bıçağınla donanmış, hiçbir engel seni durduramaz! Bıçağınızı doğru zamanda çevirin ve çeşitli engelleri dilimleyin - kalemler, borular, örsler ve liste uzayıp gidiyor!
Bıçağı her zaman havada tutmanız gerekecek. Ve bunu yapmak için, bıçağa vurmaya ve çevirmeye devam etmelisiniz. Hatta bıçağın sapıyla engellerden sekerek geri dönebilir ve daha iyi bir kesme şansı elde edebilirsiniz!
Suya dokunmayın yoksa koşunuz sona erecek! Aynı şey hendekler için de geçerli - onların içine düşmeyin! Koyu gri paneller kontrol noktalarıdır, deneyin ve vurun!
Oyunculara rahat bir görsel deneyim sağlamak için uyumlu ve renkli arayüze sahip basit ama zorlu bir oyun.
Bıçağı çevirmek ve sona ulaşmak için yoldaki muhteşem engelleri dilimlemek için dokunun.
- Kazanın: Bıçak skorborda en sonunda ulaşır.
- Kayıp : Bıçak bir engeli keser.
Bunu yapabilir misin?

3d aksiyon eğlenceli skor engel refleks dokunmatik akıllı telefon tuzaklı bıçakla kesme html5 mobil cep fizik hızlı telefon meyve kesme takla atma tahta kesme dilimleme örs kesme dilim çivili tuzak perende atma kolay doğrama takla attırma taklacı bıçak ekmek bıçağı taklacı havaya atma 2023 3d bıçak tempolu kasa kesme 3d engel aşma örs kesme atari tablet portakal kesme fiske 3d engel ikiye bölme h5 cep telefonu çevirme takla bölme döndürme karanlık meyve mutfak havalı zıplama puan atma puanlı su renkli tahta süper silahlı çivili ağ bıçak ekmek tuzak bitişe ulaşma usta ulaşma perende zamanlama karpuz biçme portakal at boru turuncu kasa engel aşma düğme

2023 3d bıçak 3d engel 3d engel aşma akıllı telefon at atari atma bıçak bıçakla kesme biçme bitişe ulaşma boru bölme cep cep telefonu çevirme çivili çivili tuzak dilim dilimleme doğrama döndürme düğme ekmek ekmek bıçağı engel aşma fiske fizik h5 havalı havaya atma hızlı ikiye bölme karanlık karpuz kasa kasa kesme kesme kolay meyve meyve kesme mutfak örs örs kesme perende perende atma portakal portakal kesme puan puanlı renkli silahlı su süper tablet tahta tahta kesme takla takla atma takla attırma taklacı taklacı bıçak telefon tempolu turuncu tuzak ulaşma usta zamanlama zıplama

Alt Bilgi

Sayfa Süre : 00:00:00.0009507
Telif Hakkı © 2023 YasinKa.com - Tüm Hakları Saklıdır.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.