Çiftçi Uzaylılara Karşı Oyunu

Çiftçi Uzaylılara Karşı Oyunu

Uzaylılar çiftliğinize saldırdı! Bir savaş topu al ve git - ineği koru!
Bu oyun için bir stratejiye ihtiyacınız olacak! Toplardan ateş et ve uzaylıları yok et. Saldırıdan kurtulun ve ineği koruyun. Ancak uzaylılar çok kurnazdır ve ineği çalmak için kurnazca stratejiler geliştirirler.
Yabancı işgalcilerin durması çok zor olduğu için kendinizi ciddi şekilde silahlandırmanız gerekecek! Dinamik dövüşler düzenleyin ve tüm uzaylıları yok edin.
Oyunun amacı çiftliğinize gelen tüm uzaylıları yok etmektir. Herkesi olabildiğince hızlı vur! Yeterince hızlı değilseniz ve düşmanlar ineği ekrandan çıkarırsa kaybedersiniz!
PC kontrolleri: Onları vurmak için düşmanlara tıklayın.
Mobil kontroller: Onları vurmak için düşmanlara dokunun.

silah ateş savaş eğlenceli hayvan ateş etme akıllı telefon html5 mobil cep telefon hızlı inek av tüfeği ufo uzaylı vurma hayatta kalma pompalı tüfek çiftçi istilacı inek koruma dokunmatik 2023 h5 uzaylı tablet hepsini vur atari pompalı daire tüfek canavar av uçan daire ufo vurma koruma yoketme cep telefonu uçan daire vurma komik savaş topu strateji düşman uçan çiftlik vurma

2023 akıllı telefon atari av av tüfeği canavar cep telefonu çiftçi çiftlik daire dokunmatik düşman h5 hayatta kalma hepsini vur hızlı inek inek koruma istilacı komik koruma pompalı pompalı tüfek savaş topu strateji tablet tüfek uçan uçan daire uçan daire vurma ufo ufo vurma uzaylı uzaylı vurma vurma yoketme

Alt Bilgi

Sayfa Süre : 00:00:00.0006653
Telif Hakkı © 2023 YasinKa.com - Tüm Hakları Saklıdır.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.